Forum


Powrót BEZPŁATNE WEBINARY

AA

Administrator ApexNet

Szanowni Państwo,

jak Państwo zapewne wiecie od kilku miesięcy co tydzień prowadzimy bezpłatne webinary z zamówień publicznych oraz kadr i płac.

Mam nadzieję, że nie będzie Państwu przeszkadzać jak raz na tydzień będę tutaj udostępniać o tym informacje?

Już w najbliższy poniedziałek o g. 11:00 swój webinar poprowadzi r.pr. Damian Michalak. Webinar głównie dla wykonawców, ale zamawiający z pewnością też znajdą coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy. Zapisy TUTAJ.

Szanowni Państwo, jak Państwo zapewne wiecie od kilku miesięcy co tydzień prowadzimy bezpłatne webinary z zamówień publicznych oraz kadr i płac. Mam nadzieję, że nie będzie Państwu przeszkadzać jak raz na tydzień będę tutaj udostępniać o tym informacje? Już w najbliższy poniedziałek o g. 11:00 swój webinar poprowadzi r.pr. <strong>Damian Michalak</strong>. Webinar głównie dla wykonawców, ale zamawiający z pewnością też znajdą coś dla siebie. <h2>Serdecznie zapraszamy. <a href="https://www.apexnet.com.pl/landing/index.php?">Zapisy TUTAJ. </a></h2> <a href="https://edustrefa.apexnet.com.pl/wp-content/uploads/2020/06/Jak-ubiegać-się-o-zamówienia-publiczne-w-trybie-podstawowym-według-nowej-ustawy-Pzp-bez-ryzyka-popełnienia-błędów_.png"><img class="alignnone wp-image-4364 size-large" src="https://edustrefa.apexnet.com.pl/wp-content/uploads/2020/06/Jak-ubiegać-się-o-zamówienia-publiczne-w-trybie-podstawowym-według-nowej-ustawy-Pzp-bez-ryzyka-popełnienia-błędów_-1024x576.png" alt="" width="604" height="340" /></a>
0
2020-06-24 09:26 0

A.

Anna .....

Fachowiec 116

Dziękuję na pewno skorzystam z bezpłatnego webinary z zamówień publicznych, w budżetówce krucho nie ma kasy na szkolenia.
Dziękuję na pewno skorzystam z bezpłatnego webinary z zamówień publicznych, w budżetówce krucho nie ma kasy na szkolenia.
0
2020-06-28 16:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy