Forum


Powrót Pytania do przetargu

N.

Nina .....

6

Proszę o opinie w sprawie odp. na pytania.
zamawiający ogłosił PN krajowy na robotę budowlaną. termin ogłoszenia 02.06 termin otwarcia 18.06.. Wpłynęły liczne pytania do przetargu . Zamawiający kilkukrotnie wydłużał. termin. 23.06 odpowiedział na wszystkie zadane pytania i kolejny raz wydłużył termin do 30.06.. No i 24 znowu wpłynęły pytania czy Zamawiający musi na nie odpowiadać? Wydaje mi się , że nie. Proszę o wasze opinie
Proszę o opinie w sprawie odp. na pytania. zamawiający ogłosił PN krajowy na robotę budowlaną. termin ogłoszenia 02.06 termin otwarcia 18.06.. Wpłynęły liczne pytania do przetargu . Zamawiający kilkukrotnie wydłużał. termin. 23.06 odpowiedział na wszystkie zadane pytania i kolejny raz wydłużył termin do 30.06.. No i 24 znowu wpłynęły pytania czy Zamawiający musi na nie odpowiadać? Wydaje mi się , że nie. Proszę o wasze opinie
0
2020-06-25 07:40 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 572

Termin na składanie pytań w tym przypadku upłynął 12 czerwca o północy, na pytania składane po tym czasie Zamawiający nie musi udzielać odpowiedzi. Przedłużenie TSO nie przedłuża terminu na składanie zapytań do Siwz (Art. 38 ust. 1b). Oczywiście jeżeli Zamawiający uzna, że pytanie jest ważne to może na nie udzielić odpowiedzi.
Termin na składanie pytań w tym przypadku upłynął 12 czerwca o północy, na pytania składane po tym czasie Zamawiający nie musi udzielać odpowiedzi. Przedłużenie TSO nie przedłuża terminu na składanie zapytań do Siwz (Art. 38 ust. 1b). Oczywiście jeżeli Zamawiający uzna, że pytanie jest ważne to może na nie udzielić odpowiedzi.
0
2020-06-25 07:57 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy