Forum


Powrót unieważnienie przed otwarciem

A.

Anna .....

Fachowiec 145

Przetarg z funduszy unijnych , ostatni dzień na wszczęcie postępowania . I tego dnia było wszczęte. Otwarcie w przyszłym tygodniu, a wykonawca zarzuca Zamawiającego pytaniami i żąda unieważnienia przetargu i ogłoszenia w trybie 66.1
Dostawa sprzęt specjalistycznego i tak naprawdę ja z zamówień pub. nie wiem czy merytoryści zrobili opis pod 1 wykonawcę. A jeżeli unieważniać to 93 ust. 1 pkt 7)? Przed otwarciem ofert, pytam się bo nie miałam takiej sytuacji
Przetarg z funduszy unijnych , ostatni dzień na wszczęcie postępowania . I tego dnia było wszczęte. Otwarcie w przyszłym tygodniu, a wykonawca zarzuca Zamawiającego pytaniami i żąda unieważnienia przetargu i ogłoszenia w trybie 66.1 Dostawa sprzęt specjalistycznego i tak naprawdę ja z zamówień pub. nie wiem czy merytoryści zrobili opis pod 1 wykonawcę. A jeżeli unieważniać to 93 ust. 1 pkt 7)? Przed otwarciem ofert, pytam się bo nie miałam takiej sytuacji
0
2020-07-02 15:10 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Nie spieszyłabym sie z unieważnieniem postepowania tylko dlatego że jeden z wykonawców tak chce. To Wy musicie byc o tym przekonani. Nieuzasadnione uniewaznienie stanowi naruszenie dyscypliny finansów publicznych Przetarg nieograniczony może byc zawsze równiez wtedy gdy można było zastoswac WR
Nie spieszyłabym sie z unieważnieniem postepowania tylko dlatego że jeden z wykonawców tak chce. To Wy musicie byc o tym przekonani. Nieuzasadnione uniewaznienie stanowi naruszenie dyscypliny finansów publicznych Przetarg nieograniczony może byc zawsze równiez wtedy gdy można było zastoswac WR
0
2020-07-02 20:49 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy