Forum


Powrót Zawiadomienie Prezesa Urzędu o wszczęciu postępowania

K.

Katarzyna .....

26

Czy w przypadku gdy zawiadomienie Prezesa Urzędu o wszczęciu postępowania, o którym mowa w art. 67 ust. 2 ustawy PZP, będzie podpisywał pełnomocnik, na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Prezesa, to czy to pełnomocnictwo winnam dołączyć do zawiadomienia?
Czy w przypadku gdy zawiadomienie Prezesa Urzędu o wszczęciu postępowania, o którym mowa w art. 67 ust. 2 ustawy PZP, będzie podpisywał pełnomocnik, na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Prezesa, to czy to pełnomocnictwo winnam dołączyć do zawiadomienia?
0
2020-07-06 11:02 0

K.

Katarzyna .....

26

Czy KRS też załączyć firmy?
Czy KRS też załączyć firmy?
0
2020-07-06 11:53 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy