Forum


Powrót Dokumenty składane na wezwanie w postępowaniach krajowych

M.

Malwina .....

10

Dzień dobry, mam wątpliwość dotyczącą dokumentów składanych na wezwanie, np. z art. 26 ust. 2. Otóż, w SIWZ zastrzegłam, że komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcą będzie się odbywać przez platformę zakupową. Wzywam właśnie Wykonawcę do uzupełnienia dokumentów i teraz nie wiem, czy powinnam dopisać, że dokumenty mają być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym i złożone przez platformę, czy może też złożyć papierowo do siedziby Spółki, czy w ogóle dokumenty, które muszą być złożone w oryginale mogą być podpisane ręcznie, zeskanowane i wysłane platformą.
Pomocy! :)
Dzień dobry, mam wątpliwość dotyczącą dokumentów składanych na wezwanie, np. z art. 26 ust. 2. Otóż, w SIWZ zastrzegłam, że komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcą będzie się odbywać przez platformę zakupową. Wzywam właśnie Wykonawcę do uzupełnienia dokumentów i teraz nie wiem, czy powinnam dopisać, że dokumenty mają być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym i złożone przez platformę, czy może też złożyć papierowo do siedziby Spółki, czy w ogóle dokumenty, które muszą być złożone w oryginale mogą być podpisane ręcznie, zeskanowane i wysłane platformą. Pomocy! :)
0
2020-07-09 10:20 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1522

Komunikacja w postępowaniach poniżej progów nie może się wyłącznie odbywać poprzez platformę zakupową. Wersja papierowa musi być dopuszczona zawsze (tak jak oferta). Wykonawca może złożyć ofertę i wszystkie inne dokumenty w wersji pisemnej (papierowej). Proponuję w wezwaniu opisać o obu dopuszczalnych formach składania dokumentów.
Komunikacja w postępowaniach poniżej progów nie może się wyłącznie odbywać poprzez platformę zakupową. Wersja papierowa musi być dopuszczona zawsze (tak jak oferta). Wykonawca może złożyć ofertę i wszystkie inne dokumenty w wersji pisemnej (papierowej). Proponuję w wezwaniu opisać o obu dopuszczalnych formach składania dokumentów.
0
2020-07-09 11:14 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy