Forum


Powrót czy zakup na Covid jeszcze jest możliwy?

A.

Aneta .....

Fachowiec 110

Chcemy wymienić stacjonarne komputery na laptopy ok 90 szt , przygotowując się do remisji Covida , czy mozna kupic z art 6 czy juz przetarg nieogr?
broni się to?
Chcemy wymienić stacjonarne komputery na laptopy ok 90 szt , przygotowując się do remisji Covida , czy mozna kupic z art 6 czy juz przetarg nieogr? broni się to?
0
2020-07-09 10:39 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 850

Jak nie ma pilnej sytuacji związanej z covid to raczej stosowałbym ustawę pzp czyli przetarg. Rozumiem że laptopy będą wykorzystywane przez uczniów w razie ewentualnej nauki zdalnej czy raczej zmiany w instytucji przygotowujące do pracy zdalnej ??? Po pierwsze teraz nie ma nauki do 1.09 więc jest 1.5 miesiąca na udzielenie zamówienia, po drugie od 1.09 z tego co oficjalnie jest wskazywane przez premiera i MEN, uczniowie wracają do szkół, więc nauki zdalnej na razie nie będzie. Mimo wszystko zawsze każdy przypadek trzeba przeanalizować i rozpatrywać indywidualnie. Polecam poczytać informacje ze strony UZP:
https://www.uzp.gov.pl/aktualnosci/Komunikat-w-sprawie-art.-6-tzw.-ustawy-o-COVID-19
Jak nie ma pilnej sytuacji związanej z covid to raczej stosowałbym ustawę pzp czyli przetarg. Rozumiem że laptopy będą wykorzystywane przez uczniów w razie ewentualnej nauki zdalnej czy raczej zmiany w instytucji przygotowujące do pracy zdalnej ??? Po pierwsze teraz nie ma nauki do 1.09 więc jest 1.5 miesiąca na udzielenie zamówienia, po drugie od 1.09 z tego co oficjalnie jest wskazywane przez premiera i MEN, uczniowie wracają do szkół, więc nauki zdalnej na razie nie będzie. Mimo wszystko zawsze każdy przypadek trzeba przeanalizować i rozpatrywać indywidualnie. Polecam poczytać informacje ze strony UZP: https://www.uzp.gov.pl/aktualnosci/Komunikat-w-sprawie-art.-6-tzw.-ustawy-o-COVID-19
0
2020-07-09 11:08 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy