Forum


Powrót Przetarg na aranżację wnętrz

M.

Malwina .....

10

Dzień dobry, proszę o pomoc, ponieważ mam do przeprowadzenia przetarg na aranżację wnętrz (postępowanie krajowe), a nie mogę nic satysfakcjonującego znaleźć w sieci, proszę o wyjaśnienie następujących kwestii:
- Czy traktuję to postępowanie jako roboty budowlane, czy jako usługę?
- Mam tylko projekt wnętrza, że nie ma żadnej innej dokumentacji technicznej.
- Postępowanie będzie dofinansowane w części z Urzędu Miasta, czy tę informację muszę zawrzeć w ogłoszeniu o zamówieniu w BIP?
- Czy są jakieś haczyki przy aranżacji wnętrze wykonywanej przez przetarg?
Dzień dobry, proszę o pomoc, ponieważ mam do przeprowadzenia przetarg na aranżację wnętrz (postępowanie krajowe), a nie mogę nic satysfakcjonującego znaleźć w sieci, proszę o wyjaśnienie następujących kwestii: - Czy traktuję to postępowanie jako roboty budowlane, czy jako usługę? - Mam tylko projekt wnętrza, że nie ma żadnej innej dokumentacji technicznej. - Postępowanie będzie dofinansowane w części z Urzędu Miasta, czy tę informację muszę zawrzeć w ogłoszeniu o zamówieniu w BIP? - Czy są jakieś haczyki przy aranżacji wnętrze wykonywanej przez przetarg?
0
2020-07-13 11:54 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 800

1. wyposażenie nie jest rb. Ty należy zastanowić się nad usługą albo nawet dostawą. Trzeba porównać kwotowo.
2. jest projekt wystroju to jaka to ma być inna dokumentacja? Koszty trzeba sobie oszacować.
3. trzeba zapisać jeśli chce się zachować warunek unieważnienia z powodu utraty dofinansowania
4. trzeba dość dokładnie opisać czego się chce bo to jest w zasadzie i przy samym zadaniu działanie autorskie i nie jednoznaczne (twórcze)
1. wyposażenie nie jest rb. Ty należy zastanowić się nad usługą albo nawet dostawą. Trzeba porównać kwotowo. 2. jest projekt wystroju to jaka to ma być inna dokumentacja? Koszty trzeba sobie oszacować. 3. trzeba zapisać jeśli chce się zachować warunek unieważnienia z powodu utraty dofinansowania 4. trzeba dość dokładnie opisać czego się chce bo to jest w zasadzie i przy samym zadaniu działanie autorskie i nie jednoznaczne (twórcze)
0
2020-07-13 13:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy