Forum


Powrót usługa ochrony osób i mienia

A.

Anna .....

29

Witam,
mam do przeprowadzenia postępowanie na ochronę usług i mienia poniżej 750 tys. euro (około 1 mln złotych). Czy jestem zobligowana do stosowania art.138 o ustawy czy mogę zrobić procedurę PN powyzej progu???
Witam, mam do przeprowadzenia postępowanie na ochronę usług i mienia poniżej 750 tys. euro (około 1 mln złotych). Czy jestem zobligowana do stosowania art.138 o ustawy czy mogę zrobić procedurę PN powyzej progu???
1
2016-10-24 09:20 0

D.

Dorota .....

0

Treść art. 138o brzmi...(..) Zamawiający może a nie "ma obowiązek", więc można zastosować przetarg nieograniczony lub udzielić zamówienia stosując przepisy, które dotyczą usług społecznych.
Treść art. 138o brzmi...(..) Zamawiający może a nie "ma obowiązek", więc można zastosować przetarg nieograniczony lub udzielić zamówienia stosując przepisy, które dotyczą usług społecznych.
1
2016-10-24 10:43 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy