Forum


Powrót oferta z kraju trzeciego

A.

Anna .....

30

Witam,
Czy ktoś z Państwa miał ofertę od Wykonawcy z kraju trzeciego (spoza UE) na podstawie art.7 ust.1a ustawy pzp?
Witam, Czy ktoś z Państwa miał ofertę od Wykonawcy z kraju trzeciego (spoza UE) na podstawie art.7 ust.1a ustawy pzp?
0
2020-07-22 14:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy