Forum


Powrót Przetarg nieograniczony powyżej progów krajowych

B.

Barbara .....

1

Witam, mam powoli szykować przetarg na odbiór odpadów od mieszkańców z terenu gminy. Z uwagi, że stawki poszły w górę z szacowania wychodzi nam przetarg unijny. Jesteśmy małą gminą, mamy małe inwestycje i nigdy takich przetargów nie robiliśmy. Ja sama zajmuję się zamówieniami od roku więc nie mam zielonego pojęcia w tym temacie.
Wiem, że na początku ogłoszenie musi być opublikowane w DUUE. Ale nie wiem na jakiej dokładnie stronie, jak założyć tam konto kiedy te ogłoszenie się tam publikuje. Bardzo proszę o wskazanie mi po kolei co, gdzie, na jakiej stronie, jak się zalogować. A może macie jakiś link do strony gdzie znajdę takie informacje?
Pozdrawiam
Witam, mam powoli szykować przetarg na odbiór odpadów od mieszkańców z terenu gminy. Z uwagi, że stawki poszły w górę z szacowania wychodzi nam przetarg unijny. Jesteśmy małą gminą, mamy małe inwestycje i nigdy takich przetargów nie robiliśmy. Ja sama zajmuję się zamówieniami od roku więc nie mam zielonego pojęcia w tym temacie. Wiem, że na początku ogłoszenie musi być opublikowane w DUUE. Ale nie wiem na jakiej dokładnie stronie, jak założyć tam konto kiedy te ogłoszenie się tam publikuje. Bardzo proszę o wskazanie mi po kolei co, gdzie, na jakiej stronie, jak się zalogować. A może macie jakiś link do strony gdzie znajdę takie informacje? Pozdrawiam
0
2020-07-23 11:03 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 597

poczytaj najpierw ogólnie: https://simap.ted.europa.eu/pl
tam Cię pokieruje i załóż konto
poczytaj najpierw ogólnie: https://simap.ted.europa.eu/pl tam Cię pokieruje i załóż konto
0
2020-07-23 11:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy