Forum


Powrót Ogłoszenie o zmianie umowy

P.

Przemysław .....

1

Witam, czy należy publikować ogłoszenie o zmianie umowy, przy umowach zawartych na podstawie art. 138o Pzp?
Witam, czy należy publikować ogłoszenie o zmianie umowy, przy umowach zawartych na podstawie art. 138o Pzp?
0
2020-07-29 08:48 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 485

Nie, publikuje się tylko na BIP informację o udzieleniu zamówienia, zawierającą nazwę podmiotu, z którym umowa została zawarta (art. 138o ust. 4).
Nie, publikuje się tylko na BIP informację o udzieleniu zamówienia, zawierającą nazwę podmiotu, z którym umowa została zawarta (art. 138o ust. 4).
0
2020-07-29 08:53 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy