Forum


Powrót Jedz - wypełnienie, wezwanie

A.

Anna .....

6

Cześc.
Otworzyłam oferty. W dwóch z siedmiu zaznaczono NIE pod tekstem:Czy wykonawca będzie w stanie przedstawić zaświadczenie odnoszące
się do płatności składek na ubezpieczenie społeczne i podatków lub
przedstawić informacje, które umożliwią instytucji zamawiającej lub
podmiotowi zamawiającemu uzyskanie tego zaświadczenia bezpośrednio
za pomocą bezpłatnej krajowej bazy danych w dowolnym państwie
członkowskim?
Jestem przekonana, że odpowiedź jest błędna .
Proszę potwierdźcie mój tok myślenia.
I dalej - będę tych oferentów wzywać do uzupełnienia z 26,3. czy macie może jakiś szimelek jak powinno brzmieć takie wezwanie?
Bedę bardzo wdzięczna za pomoc.
Od niedawna pracuję po stronie "Zamawiacza" stąd wątpliwości.
Cześc. Otworzyłam oferty. W dwóch z siedmiu zaznaczono NIE pod tekstem:Czy wykonawca będzie w stanie przedstawić zaświadczenie odnoszące się do płatności składek na ubezpieczenie społeczne i podatków lub przedstawić informacje, które umożliwią instytucji zamawiającej lub podmiotowi zamawiającemu uzyskanie tego zaświadczenia bezpośrednio za pomocą bezpłatnej krajowej bazy danych w dowolnym państwie członkowskim? Jestem przekonana, że odpowiedź jest błędna . Proszę potwierdźcie mój tok myślenia. I dalej - będę tych oferentów wzywać do uzupełnienia z 26,3. czy macie może jakiś szimelek jak powinno brzmieć takie wezwanie? Bedę bardzo wdzięczna za pomoc. Od niedawna pracuję po stronie "Zamawiacza" stąd wątpliwości.
0
2020-08-03 09:07 0

M.

Malwina .....

10

Jeżeli jest to Wykonawca pochodzący z Polski, to moim zdaniem, nie jest to podstawa do wzywania do uzupełnienia z art. 26 ust. 3, ponieważ odpowiedź nie jest błędna:
1. http://www.komunikaty.pl/komunikaty/7,105903,24766330,jak-poprawnie-wypelnic-poszczegolne-sekcje-jedz.html
2. http://www.przetargipubliczne.pl/archiwum/art,7504,bledy-w-jedz.html
Jeżeli jest to Wykonawca pochodzący z Polski, to moim zdaniem, nie jest to podstawa do wzywania do uzupełnienia z art. 26 ust. 3, ponieważ odpowiedź nie jest błędna: 1. http://www.komunikaty.pl/komunikaty/7,105903,24766330,jak-poprawnie-wypelnic-poszczegolne-sekcje-jedz.html 2. http://www.przetargipubliczne.pl/archiwum/art,7504,bledy-w-jedz.html
0
2020-08-03 11:26 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy