Forum


Powrót Grupa kapitałowa

G.

Grażyna .....

0

Chciałabym się upewnić, czy 3-dniowy termin na złożenie oświadczenia o GK dotyczy przesłania go do Zamawiającego w oryginale? Czy tak jak w poprzednim stanie prawnym należy dochować tego terminu na przesłanie innymi środkami komunikacji, pilnując aby potem zostało potwierdzone w oryginale? Zdania są podzielone w praktyce :/
Chciałabym się upewnić, czy 3-dniowy termin na złożenie oświadczenia o GK dotyczy przesłania go do Zamawiającego w oryginale? Czy tak jak w poprzednim stanie prawnym należy dochować tego terminu na przesłanie innymi środkami komunikacji, pilnując aby potem zostało potwierdzone w oryginale? Zdania są podzielone w praktyce :/
1
2016-10-25 11:33 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 640

Oświadczenie o GK musi być w złożone w oryginale. 3 dni to nie jest aż tak mało, ale jeśli nie ma to zawsze można wezwać do złożenia w trybie art. 26 ust. 3.
Oświadczenie o GK musi być w złożone w oryginale. 3 dni to nie jest aż tak mało, ale jeśli nie ma to zawsze można wezwać do złożenia w trybie art. 26 ust. 3.
1
2016-10-25 11:37 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy