Forum


Powrót impreza firmowa usługa społeczna

E.

Ewa .....

4

Dzień dobry, proszę o opinię, ponieważ spotkałam się z różnymi poglądami. Przeprowadzamy imprezę firmową w części finansowaną z ZFŚS, najprawdopodobniej połowa z funduszu a druga od pracowników, całość zapewne nie przekroczy 5 tys. Czy muszę przeprowadzić to z art. 138.o?
Dzień dobry, proszę o opinię, ponieważ spotkałam się z różnymi poglądami. Przeprowadzamy imprezę firmową w części finansowaną z ZFŚS, najprawdopodobniej połowa z funduszu a druga od pracowników, całość zapewne nie przekroczy 5 tys. Czy muszę przeprowadzić to z art. 138.o?
0
2020-08-17 10:23 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 495

Jeżeli wartość zamówienia jest tak niska to nie stosuje się ustawy tylko wewnętrzne regulacje. Tym samym nie stosuje się zapisów dot. usług społecznych.
Jeżeli wartość zamówienia jest tak niska to nie stosuje się ustawy tylko wewnętrzne regulacje. Tym samym nie stosuje się zapisów dot. usług społecznych.
0
2020-08-17 10:30 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy