Forum


Powrót GRUPA ZAKUPOWA A OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

PA

Paweł Adamski

0

Czy w przypadku postępowań realizowanych przez Grupę zakupową (art. 16 ust. 1 ustawy Pzp) ogłoszenie o udzielenie zamówienia mogą opublikować wszyscy członkowie grupy czy tylko tylko ten wyznaczony do przeprowadzenia postępowania?
Czy w przypadku postępowań realizowanych przez Grupę zakupową (art. 16 ust. 1 ustawy Pzp) ogłoszenie o udzielenie zamówienia mogą opublikować wszyscy członkowie grupy czy tylko tylko ten wyznaczony do przeprowadzenia postępowania?
0
2020-08-25 15:00 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Przejrzeć należy dokument dot. utworzenia grupy zakupowej tam powinno być to wskazane, ale ja spotkałem się z sytuacją, że ogłoszenie o udzieleniu zamówienia zamieszcza podmiot wyznaczony do przeprowadzenia postępowania.
Przejrzeć należy dokument dot. utworzenia grupy zakupowej tam powinno być to wskazane, ale ja spotkałem się z sytuacją, że ogłoszenie o udzieleniu zamówienia zamieszcza podmiot wyznaczony do przeprowadzenia postępowania.
0
2020-08-26 07:34 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy