Forum

Powrót zamieszczenie ogłoszenia - progi unijne

M.

Magdalena .....

1

Witam,
mam pytanie w jaki sposób zamieścić ogłoszenie w progach unijnych. Założyłam konto otrzymałam login oraz potwierdziłam hasło, natomiast nie mogę odnaleźć się na stronie. Jedyne co znalazłam to formularze w formacie PDF. W jaki sposób można zamieścić ogłoszenie/ w co powinnam "wejść"??
Witam, mam pytanie w jaki sposób zamieścić ogłoszenie w progach unijnych. Założyłam konto otrzymałam login oraz potwierdziłam hasło, natomiast nie mogę odnaleźć się na stronie. Jedyne co znalazłam to formularze w formacie PDF. W jaki sposób można zamieścić ogłoszenie/ w co powinnam "wejść"??
0
2020-09-02 12:25 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 932

Jeśli się pani już zalogowała na stronie to po lewej stronie jest "menu użytkownika" wybiera pani nowy formularz, następnie według jakiej dyrektywy chce pani przeprowadzić postępowanie i pojawi się już formularz do wypełnienia
Jeśli się pani już zalogowała na stronie to po lewej stronie jest "menu użytkownika" wybiera pani nowy formularz, następnie według jakiej dyrektywy chce pani przeprowadzić postępowanie i pojawi się już formularz do wypełnienia
0
2020-09-02 12:31 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy