Forum


Powrót COVID-19

P.

Paulina .....

0

KIEDY TRACI MOC ZAWARTE W SPECUSTAWIE WYŁĄCZENIE STOSOWANIA PRZEPISÓW O ZAM. PUBLICZNYCH DO ZAMÓWIEŃ NA USŁUGI LUB DOSTAWY NIEZBĘDNE DO PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19???
ART. 36 UST. 1 SPECUSTAWY MÓWI, ŻE PO 180 DNIACH OD DNIA WEJŚCIA W ŻYCIE TEJ USTAWY. USTAWA WESZŁA W ŻYCIE 8.03, CZYLI 4.09 JUŻ NIE OBOWIĄZUJE TO WYŁĄCZENIE? CZY MOŻE KTOŚ WIE, ŻE ZOSTAŁ TEN TERMIN PRZEDŁUŻONY?
KIEDY TRACI MOC ZAWARTE W SPECUSTAWIE WYŁĄCZENIE STOSOWANIA PRZEPISÓW O ZAM. PUBLICZNYCH DO ZAMÓWIEŃ NA USŁUGI LUB DOSTAWY NIEZBĘDNE DO PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19??? ART. 36 UST. 1 SPECUSTAWY MÓWI, ŻE PO 180 DNIACH OD DNIA WEJŚCIA W ŻYCIE TEJ USTAWY. USTAWA WESZŁA W ŻYCIE 8.03, CZYLI 4.09 JUŻ NIE OBOWIĄZUJE TO WYŁĄCZENIE? CZY MOŻE KTOŚ WIE, ŻE ZOSTAŁ TEN TERMIN PRZEDŁUŻONY?
0
2020-09-11 08:58 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 676

art. 6 ust. 1 utracił moc, z dniem 5 września.
art. 6 ust. 1 utracił moc, z dniem 5 września.
0
2020-09-11 10:28 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy