Forum


Powrót informacja KRK pełnomocnika wpisanego do KRS-u?

T.

Tomasz .....

0

Witam
Czy dla pełnomocnika wpisanego do KRS-u, który może składać ofertę w przetargu ( na równi z członkiem zarządu) też muszę postarać się o informację z KRK?
Nasza firma ma pełnomocników (nie prokurentów) wpisanych do KRS-u. O pełnomocniku nie ma zapisu w art. 24 ust. 1 pkt 14 ustawy oraz w art. 24 ust. 5 pkt. 6 ustawy PZP.
W uzupełnieniu podaję, że nasza firma ma zasadę reprezentacji dwuosobowa tj.: dwóch członków zarządu lub jeden członek zarządu i jeden pełnomocnik , forma działalności: spółdzielnia.
A więc czy oprócz członków zarządu i rady nadzorczej trzeba uzyskać informację z KRK dla pełnomocnika?
Pozdrawiam
Witam Czy dla pełnomocnika wpisanego do KRS-u, który może składać ofertę w przetargu ( na równi z członkiem zarządu) też muszę postarać się o informację z KRK? Nasza firma ma pełnomocników (nie prokurentów) wpisanych do KRS-u. O pełnomocniku nie ma zapisu w art. 24 ust. 1 pkt 14 ustawy oraz w art. 24 ust. 5 pkt. 6 ustawy PZP. W uzupełnieniu podaję, że nasza firma ma zasadę reprezentacji dwuosobowa tj.: dwóch członków zarządu lub jeden członek zarządu i jeden pełnomocnik , forma działalności: spółdzielnia. A więc czy oprócz członków zarządu i rady nadzorczej trzeba uzyskać informację z KRK dla pełnomocnika? Pozdrawiam
0
2016-10-27 06:29 0

W.

Walentyna .....

20

Moim zdaniem nie dotyczy pełnomocników.
Moim zdaniem nie dotyczy pełnomocników.
1
2016-10-27 08:57 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy