Forum


Powrót uzupełnione dokumenty

A.

Aneta .....

1

Otwarcie ofert 20.08, wezwanie wykonawcy do złożenia dokumentów z art. 26.1 - 3.09 z terminem do 15.09. Wykonawca nie złożył dokumentów więc wezwany został z art. 26.3. Dokumenty złożył 18.09 z datą wystawienia zaświadczenia-US 03.06.2020, natomiast ZUS-01.06.2020. Czy należy uznać powyższe dokumenty są aktualne na dzień ich złożenia?
Otwarcie ofert 20.08, wezwanie wykonawcy do złożenia dokumentów z art. 26.1 - 3.09 z terminem do 15.09. Wykonawca nie złożył dokumentów więc wezwany został z art. 26.3. Dokumenty złożył 18.09 z datą wystawienia zaświadczenia-US 03.06.2020, natomiast ZUS-01.06.2020. Czy należy uznać powyższe dokumenty są aktualne na dzień ich złożenia?
0
2020-09-21 10:21 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 504

Nie są aktualne ani na dzień wezwania ani na dzień uzupełnienia.
Nie są aktualne ani na dzień wezwania ani na dzień uzupełnienia.
0
2020-09-21 10:34 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy