Forum


Powrót Uzupełnione pełnomocnictwo

H.

Hubert .....

21

Witam.

Zamawiający w postępowaniu powyżej progów UE otrzymał ofertę, do której wykonawca załączył skan pisemnie podpisanego pełnomocnictwa, który następnie został opatrzony podpisem elektronicznym przez osobę, dla której udzielono pełnomocnictwo.
Zamawiający zgodnie z art. 26.3a Pzp wezwał wykonawcę do złożenia pełnomocnictwa w właściwej formie. Wykonawca uzupełnił pełnomocnictwo we właściwej formie, ale data wystawienia i data w podpisie elektronicznym jest późniejsza niż data składania ofert. W pełnomocnictwie jednak wykonawca wskazuje, że udziela pełnomocnictwa do naszego postępowania, podając jego nazwę.

Czy uznalibyście Państwo takie pełnomocnictwo ? Chcę ratować to postępowanie.
Witam. Zamawiający w postępowaniu powyżej progów UE otrzymał ofertę, do której wykonawca załączył skan pisemnie podpisanego pełnomocnictwa, który następnie został opatrzony podpisem elektronicznym przez osobę, dla której udzielono pełnomocnictwo. Zamawiający zgodnie z art. 26.3a Pzp wezwał wykonawcę do złożenia pełnomocnictwa w właściwej formie. Wykonawca uzupełnił pełnomocnictwo we właściwej formie, ale data wystawienia i data w podpisie elektronicznym jest późniejsza niż data składania ofert. W pełnomocnictwie jednak wykonawca wskazuje, że udziela pełnomocnictwa do naszego postępowania, podając jego nazwę. Czy uznalibyście Państwo takie pełnomocnictwo ? Chcę ratować to postępowanie.
0
2020-09-23 07:28 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 987

Uznałbym jak najbardziej, posiadacie pełnomocnictwo osób uprawnionych, widocznie wykonawca miał pełnomocnictwo ale go w pierwszej sytuacji nie dołączył, więc na wezwanie przesłał nowe.
Uznałbym jak najbardziej, posiadacie pełnomocnictwo osób uprawnionych, widocznie wykonawca miał pełnomocnictwo ale go w pierwszej sytuacji nie dołączył, więc na wezwanie przesłał nowe.
0
2020-09-23 07:40 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy