Forum


Powrót tryb: zapytanie o cenę

T.

Tomasz .....

0

Witam
Zamawiający zastosował tryb zapytania o cenę (zgodnie z art. 69-73 PZP, wartość zamówienia poniżej 30 000 euro) i zaprosił 5 firm do założenia oferty, ponadto umieścił informację o zapytaniu na własnej stronie internetowej.
Swoje oferty złożyły 4 zaproszone firmy oraz 3 firmy, które na podstawie informacji ze strony internetowej przygotowały oferty.
Czy w takim razie Zamawiający będzie brał pod uwagę oferty 3 firm, które nie były zaproszone, a złożyły oferty?
Pozdrawiam
Witam Zamawiający zastosował tryb zapytania o cenę (zgodnie z art. 69-73 PZP, wartość zamówienia poniżej 30 000 euro) i zaprosił 5 firm do założenia oferty, ponadto umieścił informację o zapytaniu na własnej stronie internetowej. Swoje oferty złożyły 4 zaproszone firmy oraz 3 firmy, które na podstawie informacji ze strony internetowej przygotowały oferty. Czy w takim razie Zamawiający będzie brał pod uwagę oferty 3 firm, które nie były zaproszone, a złożyły oferty? Pozdrawiam
0
2016-10-27 10:42 0

W.

Walentyna .....

20

No chyba po coś ta informacja była zamieszczona na stronie internetowej.
Oczywiście, że trzeba brać pod uwagę wszystkie 7 ofert.
Nie podlega to uPzp to może w swoim regulaminie masz tak zapisane, że tylko chwalisz się na stronie internetowej jakie postępowanie jest prowadzone, u mnie jest inaczej i biorę wszystkie oferty pod uwagę.
No chyba po coś ta informacja była zamieszczona na stronie internetowej. Oczywiście, że trzeba brać pod uwagę wszystkie 7 ofert. Nie podlega to uPzp to może w swoim regulaminie masz tak zapisane, że tylko chwalisz się na stronie internetowej jakie postępowanie jest prowadzone, u mnie jest inaczej i biorę wszystkie oferty pod uwagę.
1
2016-10-27 11:03 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy