Forum


Powrót Zmiana terminu składania ofert

P.

Paweł .....

8

Witam
Przetarg nieograniczony, w progu krajowym.
Zamawiający zamierza zmienić SIWZ, ale do upływu terminu składania ofert zostały 2 dni.
Zmian jest trochę, w tym także w ogłoszeniu i chcemy je wprowadzić dziś i jutro.
Art. 36 ust. 6 mówi, że "Jeżeli w wyniku zmiany.....", czy to oznacza, że obligatoryjnie najpierw musi być dokonana/opublikowana zmiana, a dopiero potem zmiana TSO?
Czy zamawiający może najpierw przedłużyć termin składania ofert "w ogłoszeniu o zmianie ogłoszenia" i na www, a dopiero później dokonać zmian w SIWZ (w tym kolejne "ogłoszenie o zmianie ogłoszenia" z konkretnymi zmianami)?
Witam Przetarg nieograniczony, w progu krajowym. Zamawiający zamierza zmienić SIWZ, ale do upływu terminu składania ofert zostały 2 dni. Zmian jest trochę, w tym także w ogłoszeniu i chcemy je wprowadzić dziś i jutro. Art. 36 ust. 6 mówi, że "Jeżeli w wyniku zmiany.....", czy to oznacza, że obligatoryjnie najpierw musi być dokonana/opublikowana zmiana, a dopiero potem zmiana TSO? Czy zamawiający może najpierw przedłużyć termin składania ofert "w ogłoszeniu o zmianie ogłoszenia" i na www, a dopiero później dokonać zmian w SIWZ (w tym kolejne "ogłoszenie o zmianie ogłoszenia" z konkretnymi zmianami)?
0
2020-09-23 14:13 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 511

Zamawiający w jednym czasie dokonuje zmian zapisów merytorycznych oraz terminu składania (i otwarcia) ofert i wprowadza je do zmienionej siwz i ogłoszenia o zmianie ogłoszenia
Zamawiający w jednym czasie dokonuje zmian zapisów merytorycznych oraz terminu składania (i otwarcia) ofert i wprowadza je do zmienionej siwz i ogłoszenia o zmianie ogłoszenia
0
2020-09-23 14:18 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy