Forum


Powrót zapytanie o cenę po nowelizacji

A.

Agnieszka .....

2

Czy w zapytaniu o cenę zastosowanie ma przepis art. 86 ust. 5 ustawy dotyczący publikacji informacji z otwarcia?
Czy w zapytaniu o cenę zastosowanie ma przepis art. 86 ust. 5 ustawy dotyczący publikacji informacji z otwarcia?
1
2016-10-27 11:02 0

N.

Natalia .....

26

nie widzę wyłączenia, więc zamieszczasz
nie widzę wyłączenia, więc zamieszczasz
1
2016-10-27 11:47 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy