Forum


Powrót Referencje od wszystkich wykonawców na etapie składania ofert?

K.

Katarzyna .....

2

Zamawiający przeprowadza postepowanie na usługe ekspercką - PN, krajowa.
Warunkiem udziału jest wykazanie doswiadczenia w realizowaniu podobnych usług przez osobe skierowana do realizacji zamowienia - min. 2 uslugi, ale bedzie to tez podlegalo ocenie w kryteriach ocen. Wobec tego wraz z oferta wykonawca zlozy wykaz doswiadczenia danej osoby.
Drugi warunek to doswiadczenie w organizacji szkolen z danej tematyki (przeprowadzenie szkolenia to niewielka czesc z zadan tego eksperta) - tutaj wykaz szkolen. Takze bedzie oceniany na punkty jako kryterium ocen.
Nie bedziemy nikogo wzywac do zlozenia dokumentow z 26. ust. 1.
Czy moge wpisac, aby wraz z wykazami wykonawcy zalaczyli dokumenty potwierdzajace nalezyte wykonanie uslug czy za dużo wymagam?
Drugie pytanie, jezeli nie zastrzege wezwania z 26. ust. 2f to czy moge z niego skorzystac w trakcie postepowania i o co moge zadać?
Zamawiający przeprowadza postepowanie na usługe ekspercką - PN, krajowa. Warunkiem udziału jest wykazanie doswiadczenia w realizowaniu podobnych usług przez osobe skierowana do realizacji zamowienia - min. 2 uslugi, ale bedzie to tez podlegalo ocenie w kryteriach ocen. Wobec tego wraz z oferta wykonawca zlozy wykaz doswiadczenia danej osoby. Drugi warunek to doswiadczenie w organizacji szkolen z danej tematyki (przeprowadzenie szkolenia to niewielka czesc z zadan tego eksperta) - tutaj wykaz szkolen. Takze bedzie oceniany na punkty jako kryterium ocen. Nie bedziemy nikogo wzywac do zlozenia dokumentow z 26. ust. 1. Czy moge wpisac, aby wraz z wykazami wykonawcy zalaczyli dokumenty potwierdzajace nalezyte wykonanie uslug czy za dużo wymagam? Drugie pytanie, jezeli nie zastrzege wezwania z 26. ust. 2f to czy moge z niego skorzystac w trakcie postepowania i o co moge zadać?
0
2020-09-28 22:21 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 425

Na podstawie art. 26 ust. 1 i 2 ustawy Pzp zamawiający żąda oświadczeń lub dokumentów potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp tylko od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, a nie od wszystkich na etapie skladania ofert Z oferta składa te dokumenty/oświadczenia/próbki które sa podstawa ustalenia wartości kryteriów
Na podstawie art. 26 ust. 1 i 2 ustawy Pzp zamawiający żąda oświadczeń lub dokumentów potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp tylko od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, a nie od wszystkich na etapie skladania ofert Z oferta składa te dokumenty/oświadczenia/próbki które sa podstawa ustalenia wartości kryteriów
0
2020-09-29 07:47 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy