Forum


Powrót JEDZ podmiotu trzeciego i jego pracowników?

E.

Ewelina .....

0

Mam takie pytanie, czy w przypadku gdy podmiot trzeci (spółka) udostępnia swojego pracownika (kierownik robót), to do oferty wykonawcy należy dołączyć JEDZ tego podmiotu i osobno JEDZ tego pracownika (kierownika robót)? Bo po przeczytaniu instrukcji wypełniania JEDZ doszłam do wniosku że chyba tak być powinno, ale być może błędnego? Może ktoś miał już taką sytuację.
Mam takie pytanie, czy w przypadku gdy podmiot trzeci (spółka) udostępnia swojego pracownika (kierownik robót), to do oferty wykonawcy należy dołączyć JEDZ tego podmiotu i osobno JEDZ tego pracownika (kierownika robót)? Bo po przeczytaniu instrukcji wypełniania JEDZ doszłam do wniosku że chyba tak być powinno, ale być może błędnego? Może ktoś miał już taką sytuację.
1
2016-10-27 13:24 0

N.

Natalia .....

26

art. 25 a mówi kto składa oświadczenia, dla mnie kierownik robót nie jeżeli go udostępnia podmiot 3, ale mogę się mylić , na jakiej podstawie z art. 25 a miałby złożyć kierownik robót ?
art. 25 a mówi kto składa oświadczenia, dla mnie kierownik robót nie jeżeli go udostępnia podmiot 3, ale mogę się mylić , na jakiej podstawie z art. 25 a miałby złożyć kierownik robót ?
1
2016-10-28 05:43 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy