Forum

Powrót roboty budowlane

A.

Anna .....

6

Witam,
przetarg nieograniczony poniżej progów unijnych na roboty budowlane, w warunku mam min. doświadczenie kierownika budowy oraz doświadczenie osób przy robotach związanych z kładzeniem podłogi technicznej przy włączonych serwerach. Czy mogę w kryterium oceny ofert zastosować kryterium doświadczenie w kładzeniu podłogi technicznej czy doświadczenie może być wyłącznie personelu kluczowego?
Witam, przetarg nieograniczony poniżej progów unijnych na roboty budowlane, w warunku mam min. doświadczenie kierownika budowy oraz doświadczenie osób przy robotach związanych z kładzeniem podłogi technicznej przy włączonych serwerach. Czy mogę w kryterium oceny ofert zastosować kryterium doświadczenie w kładzeniu podłogi technicznej czy doświadczenie może być wyłącznie personelu kluczowego?
0
2020-10-02 17:31 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 511

Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia moga stanowic kryterium jeżeli osoby te maja znaczący wpływ na jakoś wykonania zamówienia. Przepis z oczywistych względów nie wskazuje na jjakich stanowiiskach maja byc zatrudnione te osoby Najczęściej stosowanym – i akceptowanym w orzecznictwie KIO – jest ujęcie jako kryterium doświadczenie projektantów, inspektorów nadzoru, kierowników itp
Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia moga stanowic kryterium jeżeli osoby te maja znaczący wpływ na jakoś wykonania zamówienia. Przepis z oczywistych względów nie wskazuje na jjakich stanowiiskach maja byc zatrudnione te osoby Najczęściej stosowanym – i akceptowanym w orzecznictwie KIO – jest ujęcie jako kryterium doświadczenie projektantów, inspektorów nadzoru, kierowników itp
0
2020-10-04 12:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy