Forum


Powrót różne źródła finansowania

A.

Anna .....

36

Witam,
chcemy kupić sprzęt komputerowy, otrzymaliśmy pieniądze z różnych źródeł, czy w związku z tym muszę przeprowadzić dwa różne postępowania tak aby oddzielić źródła finansowania czy mogę w jednych postępowaniu ale z podziałem na części? tylko że dziwnie jest podzielić na części zakup takich samych komputerów.... chyba że argumentem będzie różne źródła finansowania.
Witam, chcemy kupić sprzęt komputerowy, otrzymaliśmy pieniądze z różnych źródeł, czy w związku z tym muszę przeprowadzić dwa różne postępowania tak aby oddzielić źródła finansowania czy mogę w jednych postępowaniu ale z podziałem na części? tylko że dziwnie jest podzielić na części zakup takich samych komputerów.... chyba że argumentem będzie różne źródła finansowania.
0
2020-10-07 14:22 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 1390

Proszę przeprowadzić jedno postępowanie i opisać w ogłoszeniu, SIWZ, a w szczególności w umowie źródła finansowania i udział %.
Proszę przeprowadzić jedno postępowanie i opisać w ogłoszeniu, SIWZ, a w szczególności w umowie źródła finansowania i udział %.
0
2020-10-07 14:48 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy