Forum


Powrót Informacja o wyborze oferty

A.

Agnieszka .....

0

Art. 92 us. 2 wskazuje jakie informacje Zamawiający udostępnia na stronie internetowej. Nie został tam wskazany punkt o wykluczeniu wykonawcy ani punkt odnośnie odrzucenia oferty. Moim zdaniem jeśli ustawodawca wskazał konkretne punkty w/w informacji nie umieszczamy. Nawet nie możemy. Jednak jak to bywa przy 2 prawnikach, których mamy każdy ma inne zdanie. Jeden mówi, że nie wolno nam takiej informacji umieszczać na stronie , drugi że możemy a nie musimy i mamy na względzie jawność postępowania. Co sądzicie Państwo na ten temat?
Art. 92 us. 2 wskazuje jakie informacje Zamawiający udostępnia na stronie internetowej. Nie został tam wskazany punkt o wykluczeniu wykonawcy ani punkt odnośnie odrzucenia oferty. Moim zdaniem jeśli ustawodawca wskazał konkretne punkty w/w informacji nie umieszczamy. Nawet nie możemy. Jednak jak to bywa przy 2 prawnikach, których mamy każdy ma inne zdanie. Jeden mówi, że nie wolno nam takiej informacji umieszczać na stronie , drugi że możemy a nie musimy i mamy na względzie jawność postępowania. Co sądzicie Państwo na ten temat?
0
2016-10-28 10:20 0

D.

Dariusz .....

2

Że nie musimy - a możemy - to jest uprawnienie zamawiającego. Lepiej więc umieszczać jak stanowi przepis.
Że nie musimy - a możemy - to jest uprawnienie zamawiającego. Lepiej więc umieszczać jak stanowi przepis.
1
2016-10-28 11:27 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy