Forum


Powrót ogłoszenie o sprostowaniu ogłoszenia powyzej progu

A.

Anna .....

29

Witam,
1) czy ogłoszenie o sprostowaniu powyzej progu zamieszcza się na stronie BIPu w dniu wysłania ogłoszenia??
Witam, 1) czy ogłoszenie o sprostowaniu powyzej progu zamieszcza się na stronie BIPu w dniu wysłania ogłoszenia??
1
2016-10-28 11:29 0

N.

Natalia .....

26

art. 12a ust.3
art. 12a ust.3
1
2016-10-28 12:02 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy