Forum


Powrót czy informuje się BZP o odstąpieniu od umowy? NIe znalazłam takiego formularza.

A.

Aneta .....

Fachowiec 112

prószę o potwierdzenie
prószę o potwierdzenie
0
2020-10-09 11:00 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 932

Umowa została zawarta, a zamawiający (np. na podstawie art. 145 pzp) lub wykonawca odstępuje od umowy - nie ma obowiązku informacyjnego w BZP
Umowa została zawarta, a zamawiający (np. na podstawie art. 145 pzp) lub wykonawca odstępuje od umowy - nie ma obowiązku informacyjnego w BZP
0
2020-10-09 11:45 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy