Forum


Powrót Zapytanie ofertowe - wybór

A.

Anna .....

6

Dzień dobry:)
W odpowiedzi na zapytanie ofertowe otrzymalismy 4 oferty.
Robię zo pierwszy raz.
Czy po terminie składania ofert publikuje na platformie oferty?
Czy musze wybrać najkorzystniejszego ( kryterium cena 100%) jesli na wezwanie nie złożył kart katalogowych lub na podstawie tych kart zaoferowany asortyment nie do końca nam pasuje, a pasuje drugiego w rankingu ceny wykonawcy ?
Czy zawieramy umowę z wybranym?
Jak długi czas korzystamy z tej oferty?? ( czy do wyczerpania zapasów czy może jeszcze inacze?)
Bardzo Państwa proszę o pomoc.
Dzień dobry:) W odpowiedzi na zapytanie ofertowe otrzymalismy 4 oferty. Robię zo pierwszy raz. Czy po terminie składania ofert publikuje na platformie oferty? Czy musze wybrać najkorzystniejszego ( kryterium cena 100%) jesli na wezwanie nie złożył kart katalogowych lub na podstawie tych kart zaoferowany asortyment nie do końca nam pasuje, a pasuje drugiego w rankingu ceny wykonawcy ? Czy zawieramy umowę z wybranym? Jak długi czas korzystamy z tej oferty?? ( czy do wyczerpania zapasów czy może jeszcze inacze?) Bardzo Państwa proszę o pomoc.
0
2020-10-12 10:05 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 449

Nie publikujemy informacji z otwarcia ofert, chyba ze tak przewiduje wasz regulamin.
Jeżeli wykonawca z najniższą ceną nie dostarczył wymaganych dokumentów (kart) lub są one niezgodne z treścia zapytania jego oferta powinna podlegac odrzuceniu.
Z wybranym wykonawca zawieramy umowę (pisemną)
Umowa powinna byc zawarta na czas okreslony
Nie publikujemy informacji z otwarcia ofert, chyba ze tak przewiduje wasz regulamin. Jeżeli wykonawca z najniższą ceną nie dostarczył wymaganych dokumentów (kart) lub są one niezgodne z treścia zapytania jego oferta powinna podlegac odrzuceniu. Z wybranym wykonawca zawieramy umowę (pisemną) Umowa powinna byc zawarta na czas okreslony
0
2020-10-12 10:54 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy