Forum


Powrót koniec umowy przetargowej a konieczność zakupu

M.

Marta .....

2

Witam, " środki" na umowie na środki czystości do szkół zostały wyczerpane (umowa do 31.12.2020) w związku z czym jest konieczność szybkiego zakupu. Czy mogę zastosować art. 6 tzw. ustawy o COVID-19? Wszystkie przesłanki są spełnione:
ma zastosowanie tylko do zamówień na towary lub usługi niezbędne do przeciwdziałania COVID-19,dotyczy sytuacji, w których: zachodzi wysokie prawdopodobieństwo szybkiego i niekontrolowanego rozprzestrzeniania się choroby, lub jeżeli wymaga tego ochrona zdrowia publicznego. Jak wygląda kwestia " informacji do UZP" czy musze zrobić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia?
Witam, " środki" na umowie na środki czystości do szkół zostały wyczerpane (umowa do 31.12.2020) w związku z czym jest konieczność szybkiego zakupu. Czy mogę zastosować art. 6 tzw. ustawy o COVID-19? Wszystkie przesłanki są spełnione: ma zastosowanie tylko do zamówień na towary lub usługi niezbędne do przeciwdziałania COVID-19,dotyczy sytuacji, w których: zachodzi wysokie prawdopodobieństwo szybkiego i niekontrolowanego rozprzestrzeniania się choroby, lub jeżeli wymaga tego ochrona zdrowia publicznego. Jak wygląda kwestia " informacji do UZP" czy musze zrobić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia?
0
2020-10-21 10:25 0

K.

Katarzyna .....

95

art. 6 nie działa juz od 5 wrzesnia
art. 6 nie działa juz od 5 wrzesnia
0
2020-10-21 10:38 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy