Forum


Powrót powykonawcy

A.

Anna .....

3

Na etapie składania ofert wykonawca oświadczył, że przedmiot umowy zostanie wykonany samodzielnie bez udziału wykonawców. Zstala podpisana umowa, roboty trwają. Po ok. 2 tygodniach wykonawca przesyła projekt umowy z podwykonawcą. Czy wykonawca może wprowadzić na teren budowy podwykonawcę jesli wczesniej oświadczył, że wykona roboty samodzielnie ?
Na etapie składania ofert wykonawca oświadczył, że przedmiot umowy zostanie wykonany samodzielnie bez udziału wykonawców. Zstala podpisana umowa, roboty trwają. Po ok. 2 tygodniach wykonawca przesyła projekt umowy z podwykonawcą. Czy wykonawca może wprowadzić na teren budowy podwykonawcę jesli wczesniej oświadczył, że wykona roboty samodzielnie ?
0
2020-10-21 14:35 0

K.

Katarzyna .....

95

jak najbardziej moze :) i ma tu zastosowanie art. 36ba uPzp :)
jak najbardziej moze :) i ma tu zastosowanie art. 36ba uPzp :)
0
2020-10-21 14:44 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy