Forum


Powrót czy powinnam zmienic dane firmyw bzp

M.

Monika .....

15

Witajcie. Zamawiajacy jest w restrukturyzacji zmiana jest wpisana do KRS, czy w związku z tym powinnam poprosić BZP o zmianę nazwy spółki. Nadmienie, że zmieniliśmy pieczątki, papier firmowy i posługujemy sie nazwą spólki plus dopisek "w restrukturyzacji". Zasatanawia mnie ten fakt, bo ogłosiłam postepowanie i w ogłoszeniu jest nazwa spółki bez tej informacji.
Witajcie. Zamawiajacy jest w restrukturyzacji zmiana jest wpisana do KRS, czy w związku z tym powinnam poprosić BZP o zmianę nazwy spółki. Nadmienie, że zmieniliśmy pieczątki, papier firmowy i posługujemy sie nazwą spólki plus dopisek "w restrukturyzacji". Zasatanawia mnie ten fakt, bo ogłosiłam postepowanie i w ogłoszeniu jest nazwa spółki bez tej informacji.
0
2020-10-22 09:48 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 512

Wg mnie nie ma to istotnego znaczenia dla samego postępowania.
Informacyjnie można zamieścić taką informację jako uzupełnienie treści SIWZ / Ogłoszenia
Wg mnie nie ma to istotnego znaczenia dla samego postępowania. Informacyjnie można zamieścić taką informację jako uzupełnienie treści SIWZ / Ogłoszenia
0
2020-10-22 12:22 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy