Forum

Powrót Cechy zapytania ofertowego

A.

Anna .....

6

Bardzo proszę o informację :
Chodzi o zapytania ofertowe - jakie cechy powinno ono posiadać ??
1. Jeżeli jedno zapytanie mam np na 5000 szalików i chciałabym to kupować sukcesywnie przez np. pół roku ; a drugie na 3 kombinezony przy zakupie jednorazowym - to czy bedą się różnić takie zapytania?
2. Czy do każdego zapytania muszę zawierać umowę?
3. Czy mogę nie dokonać wyboru i unieważnić zapytanie bez podawania powodu, jeśli zamieszczę taki zapis ?

I jeśli przychodzą Wam do głowy jeszcze jakieś ciekawostki dotyczące zo - bardzo proszę o podzielenie się. Najwięcej wiedzy przyswajam dzięki Waszym postom :)
Bardzo proszę o informację : Chodzi o zapytania ofertowe - jakie cechy powinno ono posiadać ?? 1. Jeżeli jedno zapytanie mam np na 5000 szalików i chciałabym to kupować sukcesywnie przez np. pół roku ; a drugie na 3 kombinezony przy zakupie jednorazowym - to czy bedą się różnić takie zapytania? 2. Czy do każdego zapytania muszę zawierać umowę? 3. Czy mogę nie dokonać wyboru i unieważnić zapytanie bez podawania powodu, jeśli zamieszczę taki zapis ? I jeśli przychodzą Wam do głowy jeszcze jakieś ciekawostki dotyczące zo - bardzo proszę o podzielenie się. Najwięcej wiedzy przyswajam dzięki Waszym postom :)
0
2020-10-28 10:03 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 499

ad. 1 można to zwrzeć w jednym lecz odpowiednio opisać i będzie OK
ad. 2 to zależy od Waszego wewnętrznego
ad. 3 tak - nie ma przeciwskazań, ja praktycznie zawsze piszę, że może mi jedynie służyć do analizy rynku i moge nie podpisać umowy
ad. 1 można to zwrzeć w jednym lecz odpowiednio opisać i będzie OK ad. 2 to zależy od Waszego wewnętrznego ad. 3 tak - nie ma przeciwskazań, ja praktycznie zawsze piszę, że może mi jedynie służyć do analizy rynku i moge nie podpisać umowy
0
2020-10-28 10:11 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy