Forum


Powrót termin na zadawanie pytań upływa w niedzielę

M.

Małgorzata .....

31

czy jeśli termin na zadawanie pytań upływa w niedzielę to można je zadać jeszcze w poniedziałek?
czy jeśli termin na zadawanie pytań upływa w niedzielę to można je zadać jeszcze w poniedziałek?
0
2020-10-29 11:08 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 624

Odpowiedź jest w art. 14 ust.2 pzp. Czyli termin upływa w poniedziałek;)
Odpowiedź jest w art. 14 ust.2 pzp. Czyli termin upływa w poniedziałek;)
0
2020-10-29 11:10 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy