Forum


Powrót Przesunięcie terminu składania ofert bez wyraźnego powodu

M.

Malwina .....

10

Cześć,
proszę o pomoc w poniższym temacie:
mam otwarcie ofert we wtorek z a dwa tygodnie, ale w okazało się, że tym samym czasie będę na szkoleniu, a niestety nie będzie wtedy nikogo, kto umiałby otworzyć oferty składane elektronicznie, bo jest to postępowanie unijne. Czy mogę zatem po prostu wydłużyć termin składania ofert? Czy musi być do tego uzasadnienie?
Cześć, proszę o pomoc w poniższym temacie: mam otwarcie ofert we wtorek z a dwa tygodnie, ale w okazało się, że tym samym czasie będę na szkoleniu, a niestety nie będzie wtedy nikogo, kto umiałby otworzyć oferty składane elektronicznie, bo jest to postępowanie unijne. Czy mogę zatem po prostu wydłużyć termin składania ofert? Czy musi być do tego uzasadnienie?
0
2020-11-03 12:32 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 1397

Można przesunąć termin składania ofert. To Zamawiający jest gospodarzem postępowania i to on decyduje, jaki termin jest dla niego odpowiedni.
Można przesunąć termin składania ofert. To Zamawiający jest gospodarzem postępowania i to on decyduje, jaki termin jest dla niego odpowiedni.
0
2020-11-03 12:35 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy