Forum


Powrót jak zweryfikowac podpis elektroniczny

A.

Anna .....

3

Dzień dobry, czy do walidacji podpisu elektronicznego wystarczy zaswiadczenie z weryfikacjapodpisu.pl czy powinnam miec do tego jakas aplikacje ?
Dzień dobry, czy do walidacji podpisu elektronicznego wystarczy zaswiadczenie z weryfikacjapodpisu.pl czy powinnam miec do tego jakas aplikacje ?
0
2020-11-12 12:05 0

A.

Aneta .....

Fachowiec 110

Certum Asseco
Tymi programami i dostawcami co są na liście eidas.
Asseco Data Systems S.A. ✔ ✔ ✔
ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. ✔ ✔ ✔
EuroCert Sp. z o.o. ✔ ✔ ✔
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. ✔ ✔ ✔
Polish Security Printing Works ✔ ✔ ✔

Osobiście przy weryfikacji podpisów korzystam z aplikacji Szafir lub ProCertum (dla weryfikacji są to aplikacje darmowe). Ewentualne rozbieżności przy weryfikacji pojawiają się jedynie wtedy gdy okaże się że program można zaktualizować do nowszej wersji. Dlatego ważne jest aby programy były zawsze zaktualizowane.
Certum Asseco Tymi programami i dostawcami co są na liście eidas. Asseco Data Systems S.A. ✔ ✔ ✔ ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. ✔ ✔ ✔ EuroCert Sp. z o.o. ✔ ✔ ✔ Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. ✔ ✔ ✔ Polish Security Printing Works ✔ ✔ ✔ Osobiście przy weryfikacji podpisów korzystam z aplikacji Szafir lub ProCertum (dla weryfikacji są to aplikacje darmowe). Ewentualne rozbieżności przy weryfikacji pojawiają się jedynie wtedy gdy okaże się że program można zaktualizować do nowszej wersji. Dlatego ważne jest aby programy były zawsze zaktualizowane.
0
2020-11-12 19:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy