Forum


Powrót podprogowe zamówienie społeczne wyłącznie w formie elektronicznej, czy można?

D.

Dorota .....

0

Szanowni Forumowicze,
jaka jest Wasza praktyka i zdanie nt. możliwości przeprowadzenia przez Zamawiającego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi społeczne o wartości poniżej 750.000 euro (na podst. Art. 138 o Pzp) wyłącznie w formie elektronicznej, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem komercyjnej platformy zakupowej?
W obecnej sytuacji epidemicznej wydaje się to być najlepszym rozwiązaniem eliminującym kontakty międzyludzkie i ograniczającym ryzyko zakażenia, nie mniej jednak chciałabym się upewnić ze można. Będę wdzięczna za opinie z góry dziękuje !
Szanowni Forumowicze, jaka jest Wasza praktyka i zdanie nt. możliwości przeprowadzenia przez Zamawiającego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi społeczne o wartości poniżej 750.000 euro (na podst. Art. 138 o Pzp) wyłącznie w formie elektronicznej, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem komercyjnej platformy zakupowej? W obecnej sytuacji epidemicznej wydaje się to być najlepszym rozwiązaniem eliminującym kontakty międzyludzkie i ograniczającym ryzyko zakażenia, nie mniej jednak chciałabym się upewnić ze można. Będę wdzięczna za opinie z góry dziękuje !
0
2020-11-12 13:01 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 636

. Można prowadzić elektronicznie. Tutaj w zakładce Komunikacja elektroniczna w dobie zagrożenia epidemicznego znajdzie pani odpowiedź na swoje wątpliwości https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/interpretacja-przepisow/informacje-dotyczace-zamowien-w-zwiazku-z-covid-19
. Można prowadzić elektronicznie. Tutaj w zakładce Komunikacja elektroniczna w dobie zagrożenia epidemicznego znajdzie pani odpowiedź na swoje wątpliwości https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/interpretacja-przepisow/informacje-dotyczace-zamowien-w-zwiazku-z-covid-19
0
2020-11-12 13:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy