Forum


Powrót forma a postać

A.

Anna .....

32

Witam,
chciałam się podpytać o różnicę między formą a postacią elektroniczną oferty.
Jak należy prawidłowo pisać w SIWZ?
Czy zapis, ze Wykonawca ma złożyć ofertę w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym jest ok? czy powinien być w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym?
Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Witam, chciałam się podpytać o różnicę między formą a postacią elektroniczną oferty. Jak należy prawidłowo pisać w SIWZ? Czy zapis, ze Wykonawca ma złożyć ofertę w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym jest ok? czy powinien być w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym? Będę wdzięczna za podpowiedzi.
0
2020-11-14 20:17 0

M.

Mariusz .....

Fachowiec 1595

U siebie w siwz mam takie zapis: "Oferta musi być sporządzona od rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym"
U siebie w siwz mam takie zapis: "Oferta musi być sporządzona od rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym"
0
2020-11-15 08:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy