Forum


Powrót JEDZ s.c.

M.

Monika .....

27

Witam

W postępowaniu powyżej progów wspólnicy s.c. złożyli dwa odrębne JEDZ-e (każdy wspólnik osobno). Jeden z nich w części II sekcja A: Informacje na temat Wykonawcy w miejscu gdzie trzeba zaznaczyć czy wykonawca bierze udział w postępowaniu wspólnie z innymi wykonawcami nic nie zaznaczył. Natomiast drugi wspólnik zaznaczył NIE.
1. Czy wzywać do uzupełnienia JEDZ w tym zakresie tego wspólnika co nie zaznaczył nic? Jeśli tak to jak prawidłowo powinno być to wypełnione? tj. czy w przypadku s.c. wspólnik powinien zaznaczyć TAK czy NIE. Na jednym ze szkoleń kiedyś pytałam się co trzeba zaznaczyć i powiedzieli mi że NIE - zaznaczyłby tak jeśli byłoby to konsorcjum itd.
Za pomoc będę wdzięczna.
Witam W postępowaniu powyżej progów wspólnicy s.c. złożyli dwa odrębne JEDZ-e (każdy wspólnik osobno). Jeden z nich w części II sekcja A: Informacje na temat Wykonawcy w miejscu gdzie trzeba zaznaczyć czy wykonawca bierze udział w postępowaniu wspólnie z innymi wykonawcami nic nie zaznaczył. Natomiast drugi wspólnik zaznaczył NIE. 1. Czy wzywać do uzupełnienia JEDZ w tym zakresie tego wspólnika co nie zaznaczył nic? Jeśli tak to jak prawidłowo powinno być to wypełnione? tj. czy w przypadku s.c. wspólnik powinien zaznaczyć TAK czy NIE. Na jednym ze szkoleń kiedyś pytałam się co trzeba zaznaczyć i powiedzieli mi że NIE - zaznaczyłby tak jeśli byłoby to konsorcjum itd. Za pomoc będę wdzięczna.
0
2020-11-18 09:22 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy