Forum


Powrót termomodernizacja 3 budynków

I.

Ilona .....

5

Mamy wniosek unijny na realizację termomodernizacji na 3 różnych budynkach. (wartość łączna ok. 2 000 000. zł) Zgodnie z wnioskiem termin realizacji dwóch budynków do konca 2021 natomiast realizacja trzeciego do listopada 2022 r.
Jak oszacować wartość na zadanie : łączną czy osobno dla każdej części.
Jak przygotować postepowanie jeżeli w wniosku było deklarowane jako wykonanie jednego zadania: jeden przetarg z możliwością składania ofert częściowych czy jakieś inne rozwiązania.
Mogę zrobić teraz przetarg na tą czecią część która będzie realizowana dopiero w 2022 r. ?
Mamy wniosek unijny na realizację termomodernizacji na 3 różnych budynkach. (wartość łączna ok. 2 000 000. zł) Zgodnie z wnioskiem termin realizacji dwóch budynków do konca 2021 natomiast realizacja trzeciego do listopada 2022 r. Jak oszacować wartość na zadanie : łączną czy osobno dla każdej części. Jak przygotować postepowanie jeżeli w wniosku było deklarowane jako wykonanie jednego zadania: jeden przetarg z możliwością składania ofert częściowych czy jakieś inne rozwiązania. Mogę zrobić teraz przetarg na tą czecią część która będzie realizowana dopiero w 2022 r. ?
0
2020-11-19 10:54 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Szacować powinno sie łącznie na wszystkie budynki. Natomiast nie robiłabym jednego postepowania z mozliwościa składania ofert częściowych (jedno postepowanie w jednym czasie) ale zrobiłabym postepowanie z podziałem na części ( dwa lub trzy postepowania w różnym czasie) Przed decyzja sprawdziałabym jeszcze czy zmiana ustawy od 1.01 21r w tym zakresie nie wprowadza jakiś utrudnień.
Szacować powinno sie łącznie na wszystkie budynki. Natomiast nie robiłabym jednego postepowania z mozliwościa składania ofert częściowych (jedno postepowanie w jednym czasie) ale zrobiłabym postepowanie z podziałem na części ( dwa lub trzy postepowania w różnym czasie) Przed decyzja sprawdziałabym jeszcze czy zmiana ustawy od 1.01 21r w tym zakresie nie wprowadza jakiś utrudnień.
0
2020-11-19 11:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy