Forum


Powrót kwal. podpis elektr.

A.

Anna .....

32

Witam,
mam taka sytuację- Program Szafir i weryfikowanie podpisu przez www.weryfikacja.pl pokazuje mi, że plik który sprawdzam jest podpisany prawidłowo. Wyświetla mi się, ze certyfikat podpisu jest wystawiony przez COPE SZAFIR - Kwalifikowany, dane certyfikatu C=PL, O=Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., CN=SZAFIR TSA,
Natomiast jak sprawdzam przez aplikację proCertum SmartSign wyskakuje mi, że podpis jest błędnie zweryfikowany.
Czy ktoś z Was miał taką sytuacje? Czy należy przyjąć, że plik jest poprawnie podpisany kwalifik. podpisem elektr.?
Będę wdzięczna za odpowiedzi/
Witam, mam taka sytuację- Program Szafir i weryfikowanie podpisu przez www.weryfikacja.pl pokazuje mi, że plik który sprawdzam jest podpisany prawidłowo. Wyświetla mi się, ze certyfikat podpisu jest wystawiony przez COPE SZAFIR - Kwalifikowany, dane certyfikatu C=PL, O=Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., CN=SZAFIR TSA, Natomiast jak sprawdzam przez aplikację proCertum SmartSign wyskakuje mi, że podpis jest błędnie zweryfikowany. Czy ktoś z Was miał taką sytuacje? Czy należy przyjąć, że plik jest poprawnie podpisany kwalifik. podpisem elektr.? Będę wdzięczna za odpowiedzi/
0
2020-11-22 13:05 0

A.

Aneta .....

Fachowiec 115

Prosze spr moze chodzi o znacznik czasu i tak sie dzieje.
Prosze spr moze chodzi o znacznik czasu i tak sie dzieje.
0
2020-11-22 20:48 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy