Forum


Powrót wezwanie art. 26 ust. 2 - terminy

J.

Justyna .....

4

Wzywam wykonawcę do uzupełnienia dokumentów na podstawie art. 26 ust. 2.
W artykule tym mowa jest o terminie wyznaczonym nie krótszym niż 5 dni.
czy jeśli wyślę zawiadomienie do wykonawcy we wtorek tj. 24.11 mogę wyznaczyć termin maksymalny na poniedziałek 30.11? Chodzi mi o to, że ostatnim dniem jest niedziela- czy w związku z tym powinnam przedłużyć termin do wtorku?
Wzywam wykonawcę do uzupełnienia dokumentów na podstawie art. 26 ust. 2. W artykule tym mowa jest o terminie wyznaczonym nie krótszym niż 5 dni. czy jeśli wyślę zawiadomienie do wykonawcy we wtorek tj. 24.11 mogę wyznaczyć termin maksymalny na poniedziałek 30.11? Chodzi mi o to, że ostatnim dniem jest niedziela- czy w związku z tym powinnam przedłużyć termin do wtorku?
0
2020-11-23 13:00 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 572

Może Pani wyznaczyć termin na 30.11 - będzie on dłuższy niż 5 dni. Termin 5 dniowy jest terminem minimalnym a tu jest tych dni więcej niż 5. Jeżeli termin byłby wyznaczony na 29.11 to oczywiście uległby wydłużeniu do poniedziałku 30.11 ale tutaj mamy do czynienia z wyznaczeniem pierwotnego terminu na 30.11
Może Pani wyznaczyć termin na 30.11 - będzie on dłuższy niż 5 dni. Termin 5 dniowy jest terminem minimalnym a tu jest tych dni więcej niż 5. Jeżeli termin byłby wyznaczony na 29.11 to oczywiście uległby wydłużeniu do poniedziałku 30.11 ale tutaj mamy do czynienia z wyznaczeniem pierwotnego terminu na 30.11
0
2020-11-23 13:03 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy