Forum


Powrót Unieważnienie postępowania

D.

Dominika .....

0

Mam pytanie odnośnie czynności.
W postępowaniu z podziałem na zadania okazało się ,ze na jedno z nich oferty przekraczają wartość ustaloną przez zamawiającego, a w dodatku oferta najtańsza jest niezgodna z siwz, a druga w kolejce ma braki, czy w takim przypadku muszę wyzwać wykonawcę do uzupełnienia dokumentów pomimo ,że z góry wiem ,że to zadanie będzie unieważnione.
Mam pytanie odnośnie czynności. W postępowaniu z podziałem na zadania okazało się ,ze na jedno z nich oferty przekraczają wartość ustaloną przez zamawiającego, a w dodatku oferta najtańsza jest niezgodna z siwz, a druga w kolejce ma braki, czy w takim przypadku muszę wyzwać wykonawcę do uzupełnienia dokumentów pomimo ,że z góry wiem ,że to zadanie będzie unieważnione.
1
2016-11-04 10:54 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Nie można wzywać wykonawce do uzupełnienia dokumentów jeśli mimo ich złożenia, uzupełnienia lub poprawienia oferta wykonawcy podlega odrzuceniu albo konieczne byłoby unieważnienie postępowania - art 26 ust 3 Pzp
Nie można wzywać wykonawce do uzupełnienia dokumentów jeśli mimo ich złożenia, uzupełnienia lub poprawienia oferta wykonawcy podlega odrzuceniu albo konieczne byłoby unieważnienie postępowania - art 26 ust 3 Pzp
0
2016-11-04 12:26 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy