Forum


Powrót ogłoszenie o postępowaniu

B.

Beata .....

0

Dzień dobry, b.proszę o podpowiedź :
pierwszy raz szykuję postępowanie unijne.
Zamawiający wszczyna postępowanie (art.40 ust.1 PZP) w trybie p.n. zamieszczając ogłoszenie o zamówieniu na stronie internetowej. Kiedy należy zamieścić ogłoszenie, czy po przekazaniu ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE czy po publikacji w Dzienniku Urzędowym UE?
Dzień dobry, b.proszę o podpowiedź : pierwszy raz szykuję postępowanie unijne. Zamawiający wszczyna postępowanie (art.40 ust.1 PZP) w trybie p.n. zamieszczając ogłoszenie o zamówieniu na stronie internetowej. Kiedy należy zamieścić ogłoszenie, czy po przekazaniu ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji UE czy po publikacji w Dzienniku Urzędowym UE?
0
2020-11-30 13:05 0

K.

Katarzyna .....

27

Po publikacji w DUUE w tym samym dniu.
Po publikacji w DUUE w tym samym dniu.
0
2020-11-30 13:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy