Forum


Powrót dot. wykazu dostaw

N.

Nina .....

6

Witam , proszę o Wasze opinie :)
Zamawiający, postawił warunek udziału dot. zdolności techniczne i zawodowej: wykonawca realizuje lub zrealizował 2 dostawy polegające na dostawie kruszywa.
We wzorze dot. wykazu dostaw jest rubryka dot. wartość zamówienia brutto, której Wykonawca nie wypisał (pozostawił tą rubrykę pustą) ale z załączonych referencji wiem jaka była wartość brutto tej dostawy. Czy w opisane sytuacji musze wzywać Wykonawcę do uzupełnienia wykazu dostaw ?
Witam , proszę o Wasze opinie :) Zamawiający, postawił warunek udziału dot. zdolności techniczne i zawodowej: wykonawca realizuje lub zrealizował 2 dostawy polegające na dostawie kruszywa. We wzorze dot. wykazu dostaw jest rubryka dot. wartość zamówienia brutto, której Wykonawca nie wypisał (pozostawił tą rubrykę pustą) ale z załączonych referencji wiem jaka była wartość brutto tej dostawy. Czy w opisane sytuacji musze wzywać Wykonawcę do uzupełnienia wykazu dostaw ?
0
2020-12-01 08:39 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 615

Tak. Referencje są dokumentem potwierdzającym tylko to co przekazuje nam wykonawca i zobowiązanie podpisuje własnoręcznie.
Tak. Referencje są dokumentem potwierdzającym tylko to co przekazuje nam wykonawca i zobowiązanie podpisuje własnoręcznie.
0
2020-12-01 08:48 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy