Forum


Powrót Informacja o WIBOR w SIWZ

M.

Małgorzata .....

2

Witam. Mamy taki problem. Za dwa dni mamy otwarcie ofert na zakup ambulansu w leasingu operacyjnym. Dzisiaj dzwoni pani z banku i pyta się z jakiego dnia przyjąć stawkę WIBOR. My nie możemy telefonicznie udzielać informacji dot. przetargu. Jednocześnie w SIWZ nie mamy informacji w jakim dniu Wykonawca ma
przyjąć stawkę WIBOR. Ta Pani twierdzi, że oferty które do nas wpłyną nie będą mogły podlegać ocenie, bo jeden wykonawca może przyjąć WIBOR z listopada a drugi z grudnia i wtedy oferty będą nieporównywalne. Co mamy robić? Proszę o pomoc i radę. Czy możemy zmienić SIWZ w ten sposób iż w sposobie obliczania ceny dodamy zapis: Dla prawidłowej oceny ofert, do określenia ceny oferty należy przyjąć stopę WIBOR z dnia ukazania się ogłoszenia o zamówieniu. Jednocześnie przedłużymy termin składania ofert.
Witam. Mamy taki problem. Za dwa dni mamy otwarcie ofert na zakup ambulansu w leasingu operacyjnym. Dzisiaj dzwoni pani z banku i pyta się z jakiego dnia przyjąć stawkę WIBOR. My nie możemy telefonicznie udzielać informacji dot. przetargu. Jednocześnie w SIWZ nie mamy informacji w jakim dniu Wykonawca ma przyjąć stawkę WIBOR. Ta Pani twierdzi, że oferty które do nas wpłyną nie będą mogły podlegać ocenie, bo jeden wykonawca może przyjąć WIBOR z listopada a drugi z grudnia i wtedy oferty będą nieporównywalne. Co mamy robić? Proszę o pomoc i radę. Czy możemy zmienić SIWZ w ten sposób iż w sposobie obliczania ceny dodamy zapis: Dla prawidłowej oceny ofert, do określenia ceny oferty należy przyjąć stopę WIBOR z dnia ukazania się ogłoszenia o zamówieniu. Jednocześnie przedłużymy termin składania ofert.
0
2020-12-01 13:24 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy