Forum


Powrót KRK w nowej ustawie

B.

Bożena .....

1

Witam serdecznie,

obecnie w zaświadczeniu z KRK powołujemy się na art. 24 ustawy PZP. Czy przystępując do postępowań ogłoszonych po 01-01-2021 powinniśmy mieś nowe zaświadczenia z wpisanymi art. z ustawy z dnia 11-09-2019 r.?
Witam serdecznie, obecnie w zaświadczeniu z KRK powołujemy się na art. 24 ustawy PZP. Czy przystępując do postępowań ogłoszonych po 01-01-2021 powinniśmy mieś nowe zaświadczenia z wpisanymi art. z ustawy z dnia 11-09-2019 r.?
0
2020-12-01 13:35 0

J.

Joanna .....

1

podepnę się pod pytanie ;) również mnie to zastanawia, co ciekawe moje zaświadczenia kończą się w grudniu, czy to oznacza, że od stycznia nie możemy się nimi posługiwać ?będę wdzięczna za podanie podstawy z nowej ustawy, którą będzie trzeba podawać we wniosku o niekaralność (sp. z o.o.)
podepnę się pod pytanie ;) również mnie to zastanawia, co ciekawe moje zaświadczenia kończą się w grudniu, czy to oznacza, że od stycznia nie możemy się nimi posługiwać ?będę wdzięczna za podanie podstawy z nowej ustawy, którą będzie trzeba podawać we wniosku o niekaralność (sp. z o.o.)
0
2020-12-11 08:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy