Forum


Powrót zamówienie na usługi - wolna ręka - wymóg zatrudnienia na umowę o pracę

A.

Agnieszka .....

12

Czy w wolnej ręce na usługi utrzymania oświetlenia na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy Pzp. muszę wymagać zatrudnienia na umowę o pracę i zapisy w umowie o karach umownych?
Czy w wolnej ręce na usługi utrzymania oświetlenia na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy Pzp. muszę wymagać zatrudnienia na umowę o pracę i zapisy w umowie o karach umownych?
0
2020-12-01 14:03 0

K.

Krystyna .....

40

Tak.
Tak.
0
2020-12-01 14:13 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy